Інформація для учнів

Як швидко вивчити біологію?

 
Біологія — одна з природних наук, об’єктом вивчення якої є всі живі істоти і їх взаємодію один з одним і навколишнім середовищем. Область застосування біологічних знань величезна. Однак не слід вважати, що здолати цю науку можна лише за допомогою зубріння. Біологія може бути і цікавою.

Вам знадобиться

- шкільні підручники;
- Науково-популярні книги про тварин;
- Канал Animal Planet
- Корисні ресурси Інтернету:
         - тести з біології;
         - людина у 3d;
         - 3d атлас мозку;


 
Інструкція
  1. Зрозуміло, якщо ви всерйоз вирішили опанувати біологією, вам будуть потрібні теоретичні знання. Починати слід з шкільного курсу і, бажано, в тій же послідовності. Спершу вам слід ознайомитися з кліткою, її будовою і складом. Потім вивчити протистов, царство рослин, починаючи від найпростіших синьо-зелених водоростей і закінчуючи вищими. Наступними йдуть царство грибів і царство тварин. Після цього можна переходити до фізіології людини: вивчати м’язову, кровоносну систему, нерви, опорно-руховий апарат. Зачерпніть знання про біохімічні процеси, що відбуваються в організмі, вивчіть генетику і екологію.
      

  2. Біологія — цікава наука, якщо осягати її не тільки з підручників, а й на практиці. У вашому місті є гурток юних натуралістів? Відправляйтеся туди. Вивчати будову, поведінку та інстинкти тварин набагато ефективніше не з підручників, а на живому прикладі.
       

  3. Дивіться науково-популярні фільми про життя тварин. Для цього можете підключити собі канал Animal Planet, де постійно показують цікаві та якісні фільми про живу природу та її любителях. Знання, отримані в такій формі, запам’ятаються набагато швидше і відкладуться надовго.
       

  4. Натуралістами написано безліч книг, які цікаві не тільки вченим, а й широкому колу читачів. Спробуйте почитати книги Джеральда Даррелла. Завдяки прекрасному стилю і іскрометного гумору письменника, ви з легкістю почерпнете для себе безліч цікавих відомостей про живу природу.

Використані джерела: Як просто?

Комментариев нет:

Отправить комментарий